10 סיבות מדוע כדאי לבחור מוצרי פוך

 
 
כשאומרים שמיכת פוך מיד עולה התחושה הנעימה והמפנקת של שינה טובה ומתוקה, שינה מפנקת ונעימה. לא סתם עולה התחושה הזו. מוצרי פוך ידועים בתור מוצרי השינה איכותיים ואף יוקרתיים. הנה 10 סיבות מדוע לא לוותר ולהשקיע בהם:

 
 
  • שינה היא אחד הצרכים החשובים ביותר: אנחנו מוכנים להשקיע בעיצוב הבית, במכונית יקרה, להשקיע לא מעט כסף במכון כושר יוקרתי. רבים שוכחים כי אחד הצרכים הבסיסיים ביותר הוא השינה ויש לה השפעה רבה על רמות האנרגיה ורמת התפקוד שלנו. מוצרי פוך ללא ספק יהפכו את השינה לטובה ויעילה יותר.

  • חום נעים וכיפי: מוצרי פוך ידועים ביכולת שלהם להעניק חום נעים וכיפי. הפוך העשוי מפלומה של אווז מספק חימום נהדר, חימום משמעותי אך עדין ולא מעיק שלימי החורף הקרים הוא אידיאלי. הסיבה לכך היא ששמיכה עם מילוי פלומה אינה מחממת אלא מבודדת אתכם מן הסביבה הקרה. את החימום למעשה הגוף שלכם מבצע בעצמו. מילוי הפלומה גורם לכך שהחום לא יברח אלא יעטוף אתכם.

  • חומר נושם: בניגוד לחומרים סינתטיים המהווים תחליף לפוך כמו הולופייבר, הפוך האמיתי עשוי חומר נושם. זהו הבדל משמעותי באיכות החימום ובתחושה שאנו מקבלים. ניתן להשוות זאת להבדל בין בגד העשוי כותנה לבין בגד העשוי חומר סינתטי. הכותנה היא חומר נושם המאפשר לגוף להתאוורר ולהזיע פחות. כך גם הפוך- למרות החימום הוא לא גורם להזעה.

 
  • משקל קל: מוצרי פוך העשויים פלומה קלים משמעותית לעומת המתחרים. הדבר כמובן משמעותי במיוחד כשמדובר על שמיכה וההבדל בין שמיכת פוך עם פלומה לבין הסוגים האחרים יכול להיות גם חצי קילו, הבדל משמעותי כשמדובר על שמיכה אותה תרצו לצפות או להסיר ציפה ובכלל להזיז בקלות.

  • גמישות: מוצרי פוך עם פלומה הם גמישים יותר, מה שישמור עליהם למשך תקופה ארוכה יותר וגם יהפוך אותם למהנים ונעימים יותר.

  • מוצרים שנשארים איתכם שנים: בניגוד לשמיכות או כריות עם מילוי נוצות או כאלה עם מילוי סינתטי, מוצרי פוך עם פלומה מחזיקים למשך שנים, כך שגם אם ברגע הראשון נראה שההוצאה היא גדולה, לאורך זמן הדבר משתלם ותוכלו לא רק לישון טוב יותר אלא גם להימנע מקניית שמיכה או כרית מדי תקופה.

 
מוצרי פוך
 

 
  • יש דרגות שונות של בידוד: רבים חושבים שעל מנת להשתמש בשמיכות פוך צריך חורף אירופאי קר מאוד. הדבר אינו נכון. מוצרי פוך מספקים דרגות שונות של בידוד, יש שמיכות פוך שמתאימות לקיץ, שמיכות שמתאימות לעונות המעבר ושמיכות פוך שמתאימות לחורף. למי שקר במיוחד או למי שגר באיזורים קרים במיוחד יש גם דרגות בידוד גבוהות ביותר.

  • אפשר למצוא גם במחירים נוחים: נכון, מוצרי פוך עם פלומת אווז יקרים יותר לעומת החלופות שישנן. אולם צריך לזכור שמדובר בהשקעה לטווח ארוך כך שהמחיר PER לילה הוא זול לטווח הארוך, ואל תשכחו שזו השקעה לטווח ארוך בכל מקרה.

  • ניתן לחדש או לנקות: גם אם גיליתם קרע בשמיכה עדיין יש מה לעשות ואין צורך לקנות חדש. במקומות המתמחים בייצור וטיפול במוצרי פוך כמו אצל אולגה יוכלו לתקן את השמיכה ואפילו לחדש אותה, כך שהשמיכה תהיה כמו חדשה. ניתן גם לכבס שמיכה עם הבד לצורך ריענון. כל הנ"ל בחיסכון ניכר בעלויות לעומת קניית שמיכה חדשה.

  • פשוט כי מגיע לכם הכי טוב: כל הסיבות שכתובות מעלה מובילות בעצם לדבר אחד. הסיבה העיקרית לכך שכדאי לקנות מוצרי פוך היא כי מגיע לכם הטוב ביותר. אל תתפשרו וקנו את המוצר שיתן לכם את התחושה הכי נעימה ומפנקת ולמשך שנים.


 
המאמר עשה לכם חשק לרכוש מוצרי פוך?
התקשרו או צרו קשר כאן ונשמח לעזור לכם לבחור את מוצרי הפוך המתאימים לכם