שמיכות הפוך שלכם

 
 
שמיכות פוך – כאן כדי להישאר

למרות שישראל מאופיינת באקלים חם יחסית, אם יעשו סקר קצר וישאלו את הישראלי הממוצע מה הוא הכי אוהב לעשות בחורף, סביר מאוד להניח שהרבה מאוד אנשים יגידו שמה שהם הכי אוהבים לעשות הוא.. להתכרבל בשמיכת הפוך שלהם,עם כוס שוקו חם ו/או עם ספר טוב (או בן/ת זוג, כמובן).

אם נשאל את אותם אנשים איך הם ירגישו אם הם ייכנסו למיטה ויגלו שבשמיכה החמה והנעימה שלהם יש קרע גדול שדרכו מבצבץ המילוי או כתמים עקשניים שלא יורדים, סביר מאוד להניח שהתשובה שלהם תנוע על הסקאלה שבין אכזבה קלה לתהומית.

אם נמשיך ונשאל מה היה הצעד הבא שהם היו עושים,סביר מאוד להניח שרובם ככולם היו אומרים, שהם היו הולכים לרכוש שמיכה חדשה, וזאת למרות מחירה הגבוה. אחרי הכול, מעטים הם הישראלים שיוותרו על התכרבלות בפוך בחורף.
 
 
שמיכת פוך איכותית
 
 
 
שמיכות פוך לילדים
 
 
 
 

אז זהו. שממש לא חייבים.

 

היום, גם אם יש כתם עיקש במיוחד על השמיכה, וגם אם יש בה קרע שגורם לחלק גדול של המילוי לצאת – בדרך כלל יש מה לעשות. יש היום שיטות חדשניות שמאפשרות להסיר את הלכלוך מהמילוי של השמיכה, ולהכניסו לתוך בד חדש, נקי ונעים. המשמעות היא, שלאחר הטיפול המסור שהשמיכה שלכם תקבל, תוכלו ליהנות משמיכת פוך שנראית ומרגישה ממש כמו חדשה

 

מה צריך לעשות בשביל זה?

 
 
 
פשוט מאוד. לפנות אלינו. אנחנו באולגה מתמחים בחידוש של שמיכות פוך מכל הסוגים – הן נוצות והן פוך סינתטי. התהליך כולל פרימה של השמיכה, ניקוי יסודי של המילוי, ייבושו בתא ייבוש מיוחד וקירורו בתא מיוחד באמצעות אור אולטרה סגולי. בסיום התהליך המילוי מוכנס אל תוך הבד עצמו והתוצאה – שמיכה נפלאה ונעימה במיוחד.
דרך זו של חידוש שמיכות פוך מאפשרת לכם להמשיך ליהנות משמיכת הפוך האהובה שלכם במשך שנים ארוכות, ומבלי להיכנס להוצאות מיותרות על שמיכה חדשה.
אז אם גם שמיכות הפוך שלכם צריכות תיקון או ריענון – אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.