סוגי שמיכות פוך המתאימות לעונות השנה

 
 
אחד הרגעים הכי סמליים לכך שהחורף כבר כאן הוא הוצאת שמיכת הפוך מהחלק העליון של הארון או מתחת למיטה. זהו השלב שבו אתם מבינים שמעכשיו החורף יעבור תפנית ויהיה לכם הרבה יותר נעים לישון או לצפות בטלוויזיה.
אך האם שמיכת הפוך יכולה להתאים רק לחורף? יש שמיכות דקות שיהיו לשימושכם כל השנה. זה בדיוק הזמן להבין מהן אותן שמיכות.

 

שמיכת פוך שמתאימה גם לסתיו

 
יש לא מעט שמיכות פוך שונות שיכולות להתאים למגוון רחב של מועדים ומזג אוויר.
אמנם את השמיכה העבה והמוכרת ביותר אנו מכירים מעונת החורף, בו היא שומרת על חום הגוף שלנו היטב לאורך כל הלילה עד כי לעתים חם לנו מאוד, אך יש שמיכות אחרות שיכולות להיות מתאימות גם לעונות הפחות קרות כמו האביב והסתיו. שמיכות אלו מכילות פחות פלומה, זאת אומרת שכבת הפלומה דקה יותר, ואנו מתחממים במידה הנכונה.
 

אלו סוגי שמיכות פוך קיימות?

 
 
 • שמיכות הפוך מתחלקות לפי דרגות שונות של חימום כאשר ניתן למנות את אחת הרמות הנמוכות יותר, דרגה 8. שמיכת פוך זו יכולה להיות גם זוגית וגם ליחיד כאשר המשקל שלה נע בין 600 ל900 גרם. שמיכה זו תהיה מעולה גם לעונות הפחות קרות כמו סתיו ואפילו תחילת האביב וכך אפשר להמשיך להתכרבל בהנאה גם בלי להזיע.
 
 
 
שמיכת פוך טבעי לעונות השנה
 
 
 
 
 
   
  • שמיכת פוך דרגה 10 מחממת יותר אם כי עדיין יכולה להתאים גם לעונות הפחות קרות. שמיכה זו שוקלת בממוצע 800 גרם.

  • שמיכת פוך דרגת חימום 12 מתאימה כבר לימי החורף ויכולה לחמם כפי שאנו אוהבים ומכירים. שמיכת פוך זו יכולה להתאים לעונת החורף בכל חלקי הארץ וכמעט בכל זמן למרות שהיא לא דרגת החימום הגבוהה ביותר שיש.

   
   

  סובלים מקור? זו השמיכה בשבילכם

   
  שמיכת פוך דרגת חימום 14 מתאימה כבר לימי החורף ולאלו שסובלים מאוד מקור.
  שמיכה זו נעימה מאוד וזו למעשה רמת הבידוד הכי גבוהה שקיימת. מיועדת בעיקר לאנשים שגרים באזורים הקרים של המדינה או אלו שסובלים מקור ברמה יותר גבוהה מהממוצע. שמיכה זו שוקלת יותר מקילוגרם שלם ולרוב מגיעה עד ל-1200 גרם.