סוגים שונים של שמיכות פוך

 
 
בעונת החורף, מטבע הדברים כולנו אוהבים להתכסות מתחת לשמיכת פוך איכותית למדי, וליהנות מהבידוד החם והנעים אשר היא מספקת לנו. יש להבין כי שמיכות פוך ככלל אינן מחממות - הן מספקות לגוף בידוד, וכך הוא יכול להפיץ את החום שלו עצמו מתחת לשמיכה. עם זאת, יש להבין כי אין רק סוג אחד של שמיכת פוך. שמיכות הפוך מחולקות לכמה סוגים - לפי קריטריונים שונים. הנה הקריטריונים שיעזרו לכם לסווג בין שמיכות הפוך השונות.

 

הקטגוריות של השמיכות

 
  • הבד - גם לבד יש חשיבות עליונה בסוג של השמיכה. יש לשים לב כי בד איכותי מאפשר לנו לישון בצורה נינוחה יותר. בבחירת שמיכות פוך יש העדפה ברורה לבד כותנה איכותי ולא לבדים סינתטיים, שעלולים לגרום לספיגת זיעה, ואף עלולים לגרום לפוך לצאת החוצה.

  • שמיכה זוגית או שמיכת יחיד - ההתלבטות הנצחית, שנכונה לא רק לשמיכות הפוך. עם זאת, אם אתם ישנים בזוג, זכרו שאם אתם רוכשים שמיכה זוגית - אזי אתם תיהנו גם מחום הגוף של בני הזוג, ולכן לא צריך לבחור שמיכות פוך מחממות יתר על המידה. לשמיכותת יחיד עם זאת – יש צורך ביותר בידוד.

  • כמה בידוד? - ובמילים אחרות - הנפח שהפוך נותן. כמובן שככל שהפוך יותר טוב כך הנפח לאותה כמות גדול יותר והבידוד שנוצר מכיסי האוויר של הפוך גדול יותר.
 
 
שמיכת פוך לעונת האביב
 
 
 
סוגי שמיכות פוך
 
 
 
 

בוחרים הכל אצל אולגה

 
לא משנה אילו שמיכות פוך אתם מחפשים - את כל סוגי השמיכות תוכלו למצוא אצל אולגה מוצרי פוך טבעי, וליהנות ממגוון השמיכות שהמקום מציע - כולל גם שירותי חידוש שמיכות ישנות.