סדין חשמלי

 

איך לנקות סדין חשמלי?

לקראת החורף, רבים מכם מוציאים מהמדפים העליונים בארון את כל המצעים וכלי המיטה שאחסנו בשנה שעברה. אתם מורידים את שמיכות הפוך, מצעי הפלנל החמימים ואיך לא – גם את הסדין החשמלי, שישמור על חום גופכם לקראת עונת הגשמים.


לרוב, נהוג להניח את הסדין החשמלי מתחת לסדין הרגיל, ולכן הוא לא אמור להתלכלך, אפילו לא לצבור אבק. עם זאת, מאחר והוא שהה במשך זמן רב בארון, ייתכן ונלכדו בו חלקיקי אבק, מזיקים שונים וריח של נפטלין. לכן, רובנו מעוניינים לנקות אותו עוד לפני שיתחיל הגשם הראשון של השנה.

מהן האפשרויות לניקוי סדין חשמלי?

האפשרויות שעומדות בפניכם הן רבות ומגוונות, החל משאיבת האבק באמצעות שואב ידני, דרך שליחה למכבסה המספקת שירותי ניקוי יבש, ואפילו לכבס את הסדין במכונת הכביסה הביתית שלכם, לאחר שבחרתם בפונקציה "כביסה ידנית" ללא סחיטה בכלל, לאחר שניתקתם ממנו את הכבלים החשמליים.

עם זאת, שאיבה היא אינה תמיד פתרון מוצלח, כיוון שישנם חלקיקים קטנים שאינם נראים בעין, שעלולים ליצור מגוון רחב של תופעות אלרגיות כמו בעיות נשימה וגרד בלתי נסבל. כמו כן, שימוש במכונת הכביסה הביתית עשוי להיות מסוכן מאוד, כיוון שייתכן שתנסו להשתמש בסדין החשמלי עוד לפני שהוא סיים להתייבש לחלוטין, ואז ייגרם קצר או חלילה, פגישה בגוף וברכוש.
 
סדין חשמלי
 
סדין חשמלי איכותי
 

אז מה אפשר לעשות?

הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות למומחים של אולגה בפתח תקווה. אנו מעמידים לרשותכם ציוד טכנולוגי מתקדם בתחומו, וצוות מקצועי ומיומן, אשר ברשותו ניסיון ומוניטין של שנים רבות בתחום. אנו מקפידים להשתמש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר ולבצע ניקיון איכותי, מקצועי ויסודי לסדין החשמלי, למען שביעות רצונכם המלאה ודואגים לייבושו המוחלט.

פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים.