טיפים לשמיכות פוך

 
 
מחפשים אחר שמיכה חדשה? רוצים לנקות מוצרי פוך ולא יודעים למי לפנות? לא מזהים את ההבדלים בין שמיכות פוך?
צרו קשר עם חברת אולגה ותקבלו את כל התשובות במקום אחד.

יש הרבה סוגים של שמיכות ולא תמיד קל למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים של הלקוח. ראשית, כדאי להקדים ולומר כי פוך הוא הפתרון האולטימטיבי עבור שמירה על חום הגוף בלילות החורף הקרים. התפקיד של השמיכה הוא לבודד ולשמור על חום הגוף שמייצר האדם. באופן כללי, ככל שהשמיכה היא בעלת כושר בידוד טוב יותר, כך יהיה חם ונעים להתכסות בה.שנית, השמיכות החדשות מיוצרות ברמה גבוהה מאוד ולכן מתאימות עבור תינוקות, ילדים, בני נוער ומבוגרים. השמיכות עמידות לשנים רבות, וההשקעה בהן משתלמת ואטרקטיבית. ניתן להשיג שמיכות בדרגות שונות של חימום, לפי דרישות מיוחדות, העדפות אישיות וחום הגוף של הלקוח.

 

הבדלים בין שמיכות פוך

 

הדבר החשוב ביותר בשמיכות פוך הוא המילוי. פוך טבעי מכיל 100% פלומת אווז טבעי, בעוד שאר האחוזים מורכבים מנוצות. חשוב לרכוש את השמיכה מיצרן איכותי ולסמוך על כך שמדובר על חומרים אותנטיים. מי שמעדיף שמיכות סינתטיות עלול להתאכזב, היות ורק חומרים טבעיים מצליחים לספוג את אנרגיית הגוף ולפלוט אותה בחזרה בצורת חום.

 
 
שמיכות פוך
 
 
 
שמיכת פוך עדינה לעונת הקיץ
 
 
 
 

אלו הנקודות שכדאי להדגיש בעת בחירת פוך:

 
 
 
א. משקל – מילוי איכותי מאפשר הקטנה של הכמות והפחתת נפח השמיכה, מבלי לפגוע בדרגת הבידוד. ככל שאותה כמות פלומה נותנת יותר נפח, כל הפוך הוא איכותי יותר.

ב. ציפוי – כדאי לדרוש 100% כותנה וכך למנוע הזעה מוגברת במהלך הלילה.

ג. תפירה – ריבועים עם קירות הפרדה יבטיחו שהמילוי יישאר במקומו ויעטוף את הגוף היטב גם במהלך תזוזות לא רצויות.

טווח המחירים של השמיכות רחב מאוד והלקוחות יכולים להתייעץ עם איש מקצוע על מנת להבטיח בחירה נכונה. מעבר לכך, מומלץ להקפיד על תחזוקה נכונה של השמיכה ולשמור על פעולות ניקיון שימנעו הצטברות כתמים, ריחות לא נעימים או עובש.


רוצים לקבל פרטים נוספים על שמיכות פוך? חייגו למספר 072-2594519 ונעמוד לרשותכם בהקדם.