האם השמיכה שלכם היא עם מילוי פוך טבעי?

 
חלק מציוד הלילה של כל אחד מאתנו זו השמיכה. בימות הקיץ החמים יש שמוותרים עליה, ויש שיתכסו בשמיכה דקיקה ונעימה. ואילו בימים הקרים של החורף אנשים רבים בוחרים להתכסות בשמיכת פוך נעימה ומפנקת. זו שמיכה מחממת ונוחה אשר נמצאת בשימוש רב בארץ ובעולם.

 

ממה עשויה שמיכת פוך טבעי?

 
בעידן בו עושים שימוש רב בחומרים סינתטיים עדיין רווח השימוש בשמיכות הפוך הטבעי.
אם כי גם בתחום זה חלים שינויים, ושמיכות מחממות מחומרים סינתטיים הולכות ומתרבות.
שמיכת פוך מורכבת ממעטפת בד מלבנית ליחיד או זוגית, אשר מכילה בתוכה כמות גדולה של פלומה. לאורכה ולרוחבה יש תפרים אשר נועדו לשמור על חלוקה נכונה של המילוי על פני כל השטח.

 
 

סוגים שונים של שמיכות פוך טבעי

 
תחילה יש להבדיל כי שמיכת פוך היא בעלת מילוי 100% פלומה בלבד!
ישנן שמיכות בעלות מילויים מסוגים שונים. כגון נוצות או מילוי סינטטי - ההבדלים הללו משפיעים על הנוחות ועל הבידוד שהשמיכה מספקת וכמובן על המחיר של המוצר.
מביני העניין שבניינו יבחרו שמיכות טבעיות אשר ממולאות בפלומה איכותית ומלאה. אך אנשים רבים לא ממש מבחינים בהבדל ובאיכות, ומבחינתם שילוב של חומרים סינתטיים בהחלט אפשרי.

 
שמיכות פוך עם מילוי טבעי
 

כיצד נדע שהשמיכה היא עם מילוי טבעי?

 
 
אם חשוב לכם להיות בטוחים כי שמיכת הפוך אותה הנכם רוכשים היא אכן טבעית כדאי לשים לב לשני פרמטרים:

 • אמינות החנות - חשוב לבחור חנות אמינה ומוכרת. חנות אשר אתם סומכים עליה ועל חוות הדעת של אנשי המכירות במקום. בחנות כזו ישמרו על אמינות ולא יערימו עליכם. הם יספרו על השמיכות ועל חומרי המילוי שלהם. וכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מוצר טבעי.
 • החברה המייצרת - בתחום שמיכות הפוך יש מספר חברות מוכרות ובעלות שם. כדי להיות בטוחים כי השמיכה מכילה מילוי טבעי יש לבחור מוצר של חברה מוכרת ובעלת מוניטין.

  בחברת שמיכות אולגה ניתן להזמין תור ולהיות נוכח בתהליך הייצור של השמיכה שלכם, ככה תדעו שאתם מקבלים את הטוב ביותר.

   
   
   

  עלות של שמיכת פוך טבעית

   
  חשוב להבין כי העובדה ששמיכה העשויה ממרכיבים מן החי בהחלט משפיעה על המחיר של השמיכה. ולכן אם אתם מעוניינים לרכוש שמיכת פוך טבעי עליכם לקחת בחשבון כי המחיר יקר יותר אבל איכותי יותר. מי שמחפש זול יוכל לאתר שמיכות הולופייבר או שמיכות מחומרים סינתטיים אחרים אשר יספיקו לשנה או שנתיים.
  במידה ומציעים לכם שמיכת פוך והמחיר שלה זול, זה בהחלט מעורר חשד, מכיוון ששמיכת פוך טבעית הינה מוצר יקר שמחירו משוקלל מגורמים רבים אשר משפיעים על המחיר כגון: איכות הבד אשר מורכב מ 100% כותנה, איכות הפלומה אם היא פלומת אווז או ברווז, כמות החומר, ועוד.

   

  הנוחות והחימום של שמיכת פוך טבעית ואיכותית

   
  מסתבר כי המחיר של השמיכות הללו מצדיק את עצמו, מכיוון שלכל אחד מאתנו יש שמיכת פוך טובה וטבעית אשר משמשת אותו בנאמנות בימות החורף. כאשר הטמפרטורות צונחות מטה ומזג האוויר קריר, יש לנו את השמיכה המפנקת אשר תעזור לנו לשמור על חום גופנו.

   
  כדי לשמור על איכות השמיכה לאורך השנים
  אנו בחברת שמיכות אולגה ממליצים לבצע ניקוי מקצועי בעונת הקיץ.
  אנו מתמחים בניקוי וחידוש שמיכות בנוסף לייצור השמיכות
  צרו קשר להצעת מחיר דרך האתר או התקשרו.